Ласкаво просимо, посетитель! [ Зареєструватися | Вхід

Молитва до Хосемарії Ескріва – допомагає знайти роботу

Цікаво Червень 13, 2015

У невеличкій церковці Івана Хрестителя є частинка молей святого Хосемарії Ескріва де Балагера, молитви до якого допомагають знайти роботу.  Сюди, на вулицю Микитинецьку в Івано-Франківську, щодня приходять  десятки людей.

Через кризу молитви та молебні до цього сучасного святого стали дуже популярними. Щомісяця у перший понеділок люди, які хочуть знайти роботу, покращити своє фінансове становище, змінити місце праці, отримати підвищення зарплати, розпочинають молитися спеціальну дев`ятницю до Хосемарії Ескріви.

  «Хосемарія Ескріва – сучасник наших прадідусів  та прабабусь,- каже парох храму Володимир Вінтонів. – Хосемарія народився 9 січня 1902 року в іспанському місті Барбастро. У його батьків Хосе і Долорес, крім нього, було ще п`ятеро дітей. 15-річним юнаком він вирішив стати священиком. Спершу навчався в семінарії у Логроньо, а згодом у семінарії святого Франциска у Сарагосі, де пізніше був настоятелем. Здобув Хосемарія Ескріва й світську освіту: навчався на факультеті цивільного права у Сарагоському  університеті. Священиком став 1925 року. Переїхавши навесні  1927-го до Мадрида, Хосемарія Ескріва розпочав душпастирську працю, приділяючи особливу увагу бідним людям з міських околиць, а також невиліковно хворим у лікарнях і притулках, був капеланом  «Опіки над хворими» – благодійної установи при апостольських церквах Пресвятого Серця Ісуса». 

Одночасно він викладав в університетській академії і працював над докторською дисертацією з цивільного права.  2 жовтня 1928 року заснував організацію «Оpus Dei», що в перекладі з латинської означає «Божа справа». Коли в Іспанії почалася громадянська війна, він, ризикуючи життям, виконував свій священицький обов`язок у Мадриді, а пізніше в Бургосі.  1946-го Хосемарія Ескріва поїхав до Рима, де і залишився до кінця життя. Помер 26 червня 1975 року. Його справа  з «Opus Dei»  поширилася по всьому світу. До моменту смерті діяльного священика ця організація вже нараховувала понад 60 тисяч членів, представників 80 національностей.

Після смерті Хосемарії  Ескріва на ім`я Папи Римського було надіслано кілька сотень тисяч листів з усіх континентів. Люди писали про отримані ласки та оздоровлення через молитви за посередництва  Хосемарії  Ескріва. Серед відправників – 69 кардиналів і близько 1300 єпископів. Усі вони просили Папу розпочати справу з канонізації іспанського священика.  17 травня 1992 року Папа Іван Павло Другий у присутності 300 тисяч людей проголосив Хосемарію  Ескріва блаженним. А 6 жовтня 2002-го – святим.

 «Я був в Іспанії і детально вивчив біографію святого, прочитав юридично-теологічний трактат та книги на духовну тематику,- каже отець Володимир Вінтонів. – Мені дуже сподобалося, як Хосемарія  Ескріва навчав, що не треба відокремлювати духовне життя від життя сімейного, професійного і громадського. Згодом написав до Рима, в центральний офіс  «Opus Dei», та попросив, аби до храму Івана Хрестителя, що в Івано-Франківську, надіслали часточку його мощей. І священну реліквію храм отримав! За посередництвом новітнього святого багато людей, які молилися до нього, залишили мало оплачувані місця праці й отримали іншу, набагато перспективнішу роботу або ж значне підвищення до зарплати». 

Opus Dei - Ікона святого Хосемарії

 

Молитва до Хосемарії Ескріва

     О Боже, за заступництвом Пресвятої Діви Марії Ти обдарував численними благодатями  святого Хосемарію, священика, обравши його своїм вірним знаряддям для заснування «Opus Dei» – дороги, що веде до святості через виконання професійних та щоденних християнських обов`язків. Допоможи мені навчитися перетворювати кожну мить та подію мого життя на любов до Тебе і на служіння Церкві, Папі та всім душам, у радості й простоті, освітлюючи земні шляхи світлом віри та любові. За заступництвом святого Хосемарії  даруй мені  благодать, про яку я Тебе покірно прошу (додати своє прохання).

Амінь.  Отче наш,… Радуйся, Маріє… Слава…

Завнтажити: дев’ятницю до Хосемарії Ескріви

Сабіна Ружицька.

всього переглядів 8606 , 3 сьогодні

  

Реклама

Залишити коментар

Увійти за допомогою: 

 • Оновлення сайту!

  от на Травень 16, 2015 - 1 Коментарі

  Шановні Трускавчани та гості міста, раді презентувати Вам нову версію сайту оголошень Трускавця!  TruskavetsClub.Info – став більш: – зручним, – технологічним, – сучасним – і надіємось кориснішим. А також  новий сайт адаптується під мобільні пристрої. На даний момент сайт на стадії наповнення інформацією, але вже зовсім скоро Ви зможете дізнатися  про рекомендації для продавців і покупців. Просимо Вас, […]

 • Молитва до Хосемарії Ескріва - допомагає знайти роботу

  от на Червень 13, 2015 - 0 Коментарі

  У невеличкій церковці Івана Хрестителя є частинка молей святого Хосемарії Ескріва де Балагера, молитви до якого допомагають знайти роботу. Сюди, на вулицю Микитинецьку в Івано-Франківську, щодня приходять десятки людей. Через кризу молитви та молебні до цього сучасного святого стали дуже популярними. Щомісяця у перший понеділок люди, які хочуть знайти роботу, покращити своє фінансове становище, змінити місце праці, отримати підвищення зарплати, розпочинають молитися спеціальну дев`ятницю до Хосемарії Ескріви.

 • Корисні поради для продавців і покупців

  от на Травень 16, 2015 - 0 Коментарі

  Поради продавцям Складайте детальний, грамотний і привабливий опис вашого товару, не забувайте додавати якісні фото. Обов’язково вказуйте всі способи зв’язку, діліться посиланнями на своє оголошення з друзями та знайомими, у тому числі і в Facebook, Вконтакте та інших соціальних мережах. Ціна – дуже важливий параметр, тому вказуйте реальну ціну вашого товару/послуги, не завищуйте і не […]

Категорії новин

Теги