Ласкаво просимо, посетитель! [ Зареєструватися | Вхід

 

Створення веб-сайтів будь-якого типу

  • Місто: Дрогобич
  • Вулиця: М. Грушевського
  • Телефон мобільний: +380 (98) 800 85 24
  • E-mail: design.saytiv@mail.ru
  • Подане: Травень 4, 2016 15:11
  • Термін: Оголошення не актуальне!
Створення веб-сайтів будь-якого типу - Изображение 1Створення веб-сайтів будь-якого типу - Изображение 2Створення веб-сайтів будь-якого типу - Изображение 3

Оголошення

Добрий день. Пропоную послуги створення сайтів.
Ми створюємо сайти більшості типів: тематичні сайти, сайти-візитівки, блоги, інтернет-магазини, для малого та середнього бізнесу, новин, портфоліо, стартапів. Розробка сайтів ведеться на фреймворку Ruby on Rails та на основі CMS: Drupal, Joomla, WordPress (сюди входить розробка ексклюзивного дизайну або адаптація вже існуючих шаблонів відповідно до Ваших потреб).
Наша співпраця розпочнеться з обговорення деталей, побажань щодо реалізації Ваших ідей. Вам зателефонує веб-майстер, з яким Ви узгодите всі нюанси та надасте всю необхідну інформацію. Ми прагнемо якомога якісніше реалізувати завдання, відповідно до поставлених задач та Ваших потреб. Уже через декілька днів після початку нашої співпраці, ми покажемо Вам попередній варіант сайту, і Ви зможете оцінити його вигляд та ознайомитись з більшістю необхідних функцій.Цей демо-сайт буде доступний Вам з будь-якого місця, де є інтернет. Після одобрення Вами нашого проекту, ми перейдемо до реалізації основної частини (реєстрація домену, розміщення сайту на хостинг та його налаштування). Наступний етап – наповнення сайту контентом та його оформлення (текст, зображення, відео, аудіо). Завершальний етап – тонке налаштування (підготовка до просування в пошукових системах, налаштування інструментів аналітики та адміністрування). Після завершення робіт ми навчимо Вас користуватись системою. Ви зможете самі редагувати, додавати, видаляти контент на сайті. Або ми надаватимемо вам постійну технічну підтримку.
Оплата за домовленістю. Можливі суттєві зижки.

Немає тегів

всього переглядів 585 , 2 сьогодні

  

Listing ID: 5265729d8be68ea4

Реклама