Ласкаво просимо, посетитель! [ Зареєструватися | Вхід

3,000.00

професійний тамада, ведучий на весілля+музика

професійний тамада, ведучий на весілля+музика - Изображение 1професійний тамада, ведучий на весілля+музика - Изображение 2професійний тамада, ведучий на весілля+музика - Изображение 3професійний тамада, ведучий на весілля+музика - Изображение 4

Оголошення

Як професійний ведучий весіль, днів народжень, корпоративів та інших заходів з 15-річним стажем, я люблю дарувати радісні емоції, люблю дивувати, творити відмінний настрій, незабутні години щастя, дарувати людям час щастя.
День весілля для багатьох єдиний і один із найщасливіших днів у їхньому житті. Це день, який не повториться. Це день, коли все має і буде разом зі мною ІДЕАЛЬНО. Це найкращий день для молодят, їхніх батьків, друзів і близьких. Тому я, як тамада на весілля створю особливу атмосферу свята, подарую кожному гостю увагу, теплоту, радість. Ваше свято буде найяскравішим! Це не примітивні конкурси, старі жарти і бездарна балаканина. Я роблю правжнє свято, коли захоплюють емоції, коли паморочиться голова від щастя, коли болять вилиці від сміху, коли Ви забуваєте скільки Вам років і пурхаєте окриленим і щасливим.
Свято зі мною – це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні костюми на Ваших гостях – і все це для Вас! Весело, інтелігентно, незабутньо. Телефонуйте і ми все детально обговоримо.

Немає тегів

всього переглядів 609 , 1 сьогодні

  

Listing ID: 13756e7ab2069a8e

Реклама